poniedziałek, 1 października 2012

Zła/ dobra jesień ?

Myśląc o jesieni zaczynam zastanawiać się czy lubię tę porę roku czy nie. Zdecydowanie najbardziej lubię lato, jednak jeśli chodzi o jesień to lubię ją do tego momentu, gdy za oknem nie pojawia się deszcz. Deszcz i wiatr razem to najgorsze powiązanie jakie może być. Tak więc mam nadzieję, że tegoroczna jesień będzie dla mnie, dla nas łaskawa i zamiast deszczu jak najczęściej będzie pojawiać się słońce.


Chciałabym też podzielić się opinią na temat balsamu z firmy Soraya, który niedawno kupiłam. Producent zapewnia efekt wyszczuplania i poprawy kolorytu skóry. Pierwszy jest chyba tylko zachętą do tego, by go kupić, natomiast jeśli chodzi o drugi to faktycznie zauważyłam lekką poprawę koloru. Balsam nadaje lekko brązowy odcień, ale jest on minimalny w porównaniu do innych balsamów brązujących. Mimo tego na pewno kupię ten balsam jeszcze raz, gdyż ma przepiękny zapach w którym się zakochałam <3
10 komentarzy:

 1. Fajne masz to 1 zdjęcie :3

  http://kappuku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się tak zastanawiałam, czy na pewno lubię jesień czy nie. Doszłam do wniosku, że odpowiedź na to pytanie brzmi tak i nie, nie lubię deszczu, pluchy i zimna, a baaardzo lubię kolorowe jesienne liście, słoneczne dni i błogą atmosferę w powietrzu. :)

  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja nie lubie jesieni stanowczo;p

  zapraszam do mnie na KONKURS;):) jeśli masz ochote;):)

  http://vixen1990.blogspot.com/2012/10/konkurs-z-shvedka-jewelry.html

  OdpowiedzUsuń
 4. jestem tutaj pierwszy raz i stwierdzam, że mi się tutaj podoba :))
  chciałabym pozostać w kontakcie! obserwujemy? daj znać! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne buciki!
  Pozdrawiam :) / http://nathiewheel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. <33

  zapraszam na konkurs: http://madame-chocolate.blogspot.com/ ;))

  OdpowiedzUsuń